Українець Романчук виграв срібну медаль Олімпіади

На дистанції 1500 м вільним стилем Романчук не зміг обійти американця Роберта Фінке

Збірна України на Олімпіаді в Токіо здобула шосту нагороду. Плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль. На дистанції 1500 метрів вільним стилем він майже весь час ішов в трійці лідерів.

На фінішну пряму вийшов другим, лідера, Флоріана Велброка, Михайло зумів наздогнати, але поруч шалену швидкість розвинув американець Роберт Фінке, який раніше обійшов українця на 800-метровій дистанції. Так вийшло й цього разу. Романчук програв 1,1 секунди.

22_15

Інший учасник фіналу від української команди, Сергій Фролов, фінішував восьмим.

Раніше Романчук став третім на дистанції 800 метрів вільним стилем. До його успіху українці не вигравали медалі Олімпіади в плаванні 17 років.

Медаль Романчука стала першою срібною нагородою для української команди на Іграх. Раніше наші спортсмени виграли п'ять бронзових медалей. Відзначалися дзюдоїстка Дар'я Білодід, шпажист Ігор Рейзлін, стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук, а також тенісистка Еліна Світоліна.

Романчук, Хижняк і Деха. Хто і коли з українців вийде на старти Олімпіади 1 серпня.